You are here:

Prices

Regular classes : $23 per student per class.

"Parent and Bub" classes : $18 per student per class.

Private class : $58 per 30 minute class.

Intensive Week : $85 per student (5 x "regular" classes).

Squads:

- $23 for a single class.

discounts available for multiple classes per week